Skoči na vsebino
Saša Gerčar

Saša Gerčar

Pripovedovalka dobrih zgodb

  • Domov
  • Kraji
  • Kategorije zapisov
    • Å še pomnite …
    • Bi bilo lahko boljše
    • blog
    • Bluzim in tuhtam
    • Brezdelje
    • Film
    • Hecam se
    • Hvalim
    • ironično
    • Je treba delat
    • jezna sem
    • Kraji, prostorčki
    • Ljudje
    • moto brrrrr
    • nasveti za šoping
    • O sebi
    • Opravljivka
    • pasje mačje vragolije
    • potovanja
    • Rahlo poslovno
    • šola
    • Starševstvo
    • študent naj bo
    • Sveže
    • žalostna
    • Zdravje in Lepota
    • zelo žalostna
Objavljeno dne 10. avgusta, 2007 napisal Saša Gerčar

Se podpišem

pod tole Janovo sporočilo ….. no, zame velja le za popoldne …upam, da bo jutri konec.

facebookShare on Facebook
TwitterTweet
FollowFollow us
PinterestSave
KategorijeSveže

Navigacija prispevka

Prejšnji prispevekNazaj Anthony Hopkins je car
Naslednji prispevekNaprej Dolžina je pomembna!

Se mi je nazadnje zapisalo

  • Če je Iza Login, se bom jaz logout.
  • Ljubezen brez roka vračila na nezadovoljstvo
  • Brez dlake na jeziku
  • Kraji
  • Zapisi
Ponosno uporablja tehnologijo WordPress